Activă Plătitor TVA IAŞI

ROMENERG ENERGIE S.R.L.

CUI
34467524
Reg. Comerț
J2015000804228
Înregistrată
07.05.2015
Sediu social JUD. IAŞI, SAT VICTORIA COM. VICTORIA, , IMOBIL 229, cod poștal 707580
15.65
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4321
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
11 ani (din 07.05.2015)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
5.170.735 RON
▲ 59% vs 2024
Profit net
729.036 RON
▲ 572% vs 2024
Capitaluri proprii
3.585.171 RON
▲ 26% vs 2024
Număr mediu angajați
24
▲ 20% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

01,0 mil2,1 mil3,1 mil4,1 mil5,2 mil2021 · Cifră de afaceri: 3.713.715 RON2022 · Cifră de afaceri: 3.830.173 RON2023 · Cifră de afaceri: 2.465.345 RON2024 · Cifră de afaceri: 3.248.086 RON2025 · Cifră de afaceri: 5.170.735 RON2021 · Profit: 886.601 RON2022 · Profit: 736.710 RON2023 · Profit: 406.809 RON2024 · Profit: 108.459 RON2025 · Profit: 729.036 RON2021 · Datorii: 627.653 RON2022 · Datorii: 867.703 RON2023 · Datorii: 276.005 RON2024 · Datorii: 933.733 RON2025 · Datorii: 466.195 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ROMENERG ENERGIE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 5.170.735 RON în 2025, cu un profit net de 729.036 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 5.170.735 3.248.086 2.465.345 3.830.173 3.713.715
Profit net 729.036 108.459 406.809 736.710 886.601
Capitaluri proprii 3.585.171 2.856.135 2.965.068 2.941.025 2.357.999
Active totale 4.162.363 3.782.399 3.233.747 3.806.815 2.984.497
Datorii totale 466.195 933.733 276.005 867.703 627.653
Număr mediu salariați 24 20 11 10 12

Analiză de risc — insolvență

15.65
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4321).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.