Activă Plătitor TVA BRĂILA

OUR BREAD SRL

CUI
34466138
Reg. Comerț
J2015000286097
Înregistrată
07.05.2015
Sediu social JUD. BRĂILA, MUN. BRĂILA, ALEEA CULTURII, NR.6-8, ANS.VIZIRU I, BL.8, SC.7, ET.2, AP.129
11.80
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Brăila
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
1071
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
11 ani (din 07.05.2015)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.708.314 RON
▲ 25% vs 2024
Profit net
423.233 RON
▲ 111% vs 2024
Capitaluri proprii
1.477.184 RON
▲ 40% vs 2024
Număr mediu angajați
8
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0342 k683 k1,0 mil1,4 mil1,7 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.145.432 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.142.589 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.341.600 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.364.072 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.708.314 RON2021 · Profit: 267.000 RON2022 · Profit: 135.445 RON2023 · Profit: 484.365 RON2024 · Profit: 201.016 RON2025 · Profit: 423.233 RON2021 · Datorii: 144.811 RON2022 · Datorii: 164.811 RON2023 · Datorii: 1.433.038 RON2024 · Datorii: 3.508 RON2025 · Datorii: 365.291 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

OUR BREAD SRL a avut o cifră de afaceri de 1.708.314 RON în 2025, cu un profit net de 423.233 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.708.314 1.364.072 1.341.600 1.142.589 1.145.432
Profit net 423.233 201.016 484.365 135.445 267.000
Capitaluri proprii 1.477.184 1.053.950 620.010 1.004.874 869.429
Active totale 1.842.475 1.057.458 2.053.048 1.169.685 1.014.240
Datorii totale 365.291 3.508 1.433.038 164.811 144.811
Număr mediu salariați 8 8 8 0 0

Analiză de risc — insolvență

11.80
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 1071).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.