Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

DATCU MUSIC SRL

CUI
34464668
Reg. Comerț
J2015005418404
Înregistrată
07.05.2015
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR DOAMNA GHICA, NR.8, BL.1-2, SC.G, ET.8, AP.258, cod poștal 22833
5.91
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9020
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
11 ani (din 07.05.2015)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
26.500 RON
▼ 72% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
103.472 RON
▼ 50% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

019 k38 k57 k76 k95 k2021 · Cifră de afaceri: 10.500 RON2022 · Cifră de afaceri: 75.500 RON2023 · Cifră de afaceri: 93.500 RON2024 · Cifră de afaceri: 94.700 RON2025 · Cifră de afaceri: 26.500 RON2021 · Profit: 9.706 RON2022 · Profit: 63.584 RON2023 · Profit: 39.914 RON2024 · Profit: 51.882 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 6.827 RON2022 · Datorii: 46.379 RON2023 · Datorii: 44.813 RON2024 · Datorii: 25.539 RON2025 · Datorii: 62.876 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DATCU MUSIC SRL a avut o cifră de afaceri de 26.500 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 26.500 94.700 93.500 75.500 10.500
Profit net 0 51.882 39.914 63.584 9.706
Capitaluri proprii 103.472 205.327 153.445 113.530 88.972
Active totale 173.283 240.936 207.893 159.909 95.799
Datorii totale 62.876 25.539 44.813 46.379 6.827
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

5.91
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9020).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.