Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

DGH INSURANCE ASISTENT IN BROKERAJ SRL

CUI
34435719
Reg. Comerț
J2015005159406
Înregistrată
30.04.2015
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR SPLAIUL UNIRII, NR.16, CAMERA 5, ET.10
13.78
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6622
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
11 ani (din 30.04.2015)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
487.634 RON
▲ 22% vs 2024
Profit net
234.372 RON
▲ 34% vs 2024
Capitaluri proprii
234.612 RON
▲ 34% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

098 k195 k293 k390 k488 k2021 · Cifră de afaceri: 325.866 RON2022 · Cifră de afaceri: 351.273 RON2023 · Cifră de afaceri: 398.034 RON2024 · Cifră de afaceri: 398.879 RON2025 · Cifră de afaceri: 487.634 RON2021 · Profit: 216.878 RON2022 · Profit: 254.157 RON2023 · Profit: 222.856 RON2024 · Profit: 175.256 RON2025 · Profit: 234.372 RON2021 · Datorii: 3.585 RON2022 · Datorii: 35.030 RON2023 · Datorii: 16.901 RON2024 · Datorii: 188.660 RON2025 · Datorii: 104.899 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DGH INSURANCE ASISTENT IN BROKERAJ SRL a avut o cifră de afaceri de 487.634 RON în 2025, cu un profit net de 234.372 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 487.634 398.879 398.034 351.273 325.866
Profit net 234.372 175.256 222.856 254.157 216.878
Capitaluri proprii 234.612 175.496 223.096 254.397 217.118
Active totale 338.691 363.951 239.865 289.427 220.703
Datorii totale 104.899 188.660 16.901 35.030 3.585
Număr mediu salariați 2 2 2 1 1

Analiză de risc — insolvență

13.78
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6622).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.