Activă Plătitor TVA IAŞI

NICUS-SILV SRL

CUI
34433254
Reg. Comerț
J22/754/2015
Înregistrată
29.04.2015
Sediu social JUD. IAŞI, SAT SINEŞTI COM. SINEŞTI, STR. PRINCIPALA, NR.527, cod poștal 707450
10.96
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Târgu Frumos
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
220
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
11 ani (din 29.04.2015)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
2.303.189 RON
▲ 3% vs 2024
Profit net
564.904 RON
▲ 677% vs 2024
Capitaluri proprii
990.348 RON
▲ 31% vs 2024
Număr mediu angajați
7
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0701 k1,4 mil2,1 mil2,8 mil3,5 mil2021 · Cifră de afaceri: 2.640.821 RON2022 · Cifră de afaceri: 3.507.159 RON2023 · Cifră de afaceri: 2.983.514 RON2024 · Cifră de afaceri: 2.242.791 RON2025 · Cifră de afaceri: 2.303.189 RON2021 · Profit: 912.833 RON2022 · Profit: 627.948 RON2023 · Profit: 481.138 RON2024 · Profit: 72.713 RON2025 · Profit: 564.904 RON2021 · Datorii: 84.817 RON2022 · Datorii: 143.231 RON2023 · Datorii: 114.146 RON2024 · Datorii: 135.506 RON2025 · Datorii: 429.945 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

NICUS-SILV SRL a avut o cifră de afaceri de 2.303.189 RON în 2025, cu un profit net de 564.904 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 2.303.189 2.242.791 2.983.514 3.507.159 2.640.821
Profit net 564.904 72.713 481.138 627.948 912.833
Capitaluri proprii 990.348 758.793 1.711.079 1.230.879 3.231.534
Active totale 1.420.293 894.299 1.825.225 1.374.110 3.316.351
Datorii totale 429.945 135.506 114.146 143.231 84.817
Număr mediu salariați 7 7 6 6 6

Analiză de risc — insolvență

10.96
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Firme similare

Vezi toate (CAEN 220) →

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 220).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.