Activă IAŞI

LAURAM CAR SRL

CUI
34418980
Reg. Comerț
J22/738/2015
Înregistrată
27.04.2015
Sediu social JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. BRADULUI, NR.19, CAMERA 2, BL.G5, SC.B, ET.4, AP.9, cod poștal 700660
-411.79
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4932
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
11 ani (din 27.04.2015)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
55.571 RON
▼ 10% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-34.859 RON
▼ 72% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

030 k60 k91 k121 k151 k2021 · Cifră de afaceri: 109.962 RON2022 · Cifră de afaceri: 151.211 RON2023 · Cifră de afaceri: 90.450 RON2024 · Cifră de afaceri: 62.002 RON2025 · Cifră de afaceri: 55.571 RON2021 · Profit: 75.291 RON2022 · Profit: 84.469 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 35.387 RON2022 · Datorii: 32.712 RON2023 · Datorii: 59.918 RON2024 · Datorii: 47.271 RON2025 · Datorii: 39.834 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

LAURAM CAR SRL a avut o cifră de afaceri de 55.571 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 55.571 62.002 90.450 151.211 109.962
Profit net 0 0 0 84.469 75.291
Capitaluri proprii -34.859 -20.215 -2.509 383.869 299.400
Active totale 626 22.707 3.060 404.430 322.636
Datorii totale 39.834 47.271 59.918 32.712 35.387
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

-411.79
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4932).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.