Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

I-ASIGURARE MOBILE SRL

CUI
34409531
Reg. Comerț
J40/4903/2015
Înregistrată
24.04.2015
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. POPA SOARE, NR.69, PARTER, CAMERA 3, cod poștal 23982
10.52
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6622
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
11 ani (din 24.04.2015)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
348.085 RON
▼ 7% vs 2024
Profit net
12.152 RON
Capitaluri proprii
62.822 RON
▼ 85% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▼ 50% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0108 k217 k325 k434 k542 k2021 · Cifră de afaceri: 542.355 RON2022 · Cifră de afaceri: 542.260 RON2023 · Cifră de afaceri: 437.788 RON2024 · Cifră de afaceri: 373.449 RON2025 · Cifră de afaceri: 348.085 RON2021 · Profit: 45.422 RON2022 · Profit: 176 RON2023 · Profit: 2.015 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 12.152 RON2021 · Datorii: 39.282 RON2022 · Datorii: 7.054 RON2023 · Datorii: 8.122 RON2024 · Datorii: 2.865 RON2025 · Datorii: 17.151 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

I-ASIGURARE MOBILE SRL a avut o cifră de afaceri de 348.085 RON în 2025, cu un profit net de 12.152 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 348.085 373.449 437.788 542.260 542.355
Profit net 12.152 0 2.015 176 45.422
Capitaluri proprii 62.822 405.544 427.295 425.279 402.562
Active totale 79.973 408.409 435.417 432.333 441.844
Datorii totale 17.151 2.865 8.122 7.054 39.282
Număr mediu salariați 1 2 2 3 3

Analiză de risc — insolvență

10.52
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6622).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.