Activă SATU MARE

FONIX CONTAB S.R.L.

CUI
34372360
Reg. Comerț
J2015000237307
Înregistrată
15.04.2015
Sediu social JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, PŢA. SOARELUI, BL.UU6, AP.24, cod poștal 440221
0.01
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6920
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
11 ani (din 15.04.2015)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
11.197 RON
▼ 94% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
200 RON
▼ 100% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

-201 k-108 k-16 k76 k169 k261 k2021 · Cifră de afaceri: 50.700 RON2022 · Cifră de afaceri: 166.068 RON2023 · Cifră de afaceri: 261.050 RON2024 · Cifră de afaceri: 187.785 RON2025 · Cifră de afaceri: 11.197 RON2021 · Profit: 16.825 RON2022 · Profit: 119.531 RON2023 · Profit: 201.029 RON2024 · Profit: 136.021 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: -71.132 RON2022 · Datorii: -119.350 RON2023 · Datorii: -200.589 RON2024 · Datorii: -16.200 RON2025 · Datorii: 138.409 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

FONIX CONTAB S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 11.197 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 11.197 187.785 261.050 166.068 50.700
Profit net 0 136.021 201.029 119.531 16.825
Capitaluri proprii 200 364.237 628.183 410.774 291.243
Active totale 138.609 348.037 427.594 291.424 220.111
Datorii totale 138.409 -16.200 -200.589 -119.350 -71.132
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

0.01
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6920).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.