Activă MEHEDINŢI

SEGURE ONE IMPEX SRL

CUI
34296688
Reg. Comerț
J2015000101251
Înregistrată
27.03.2015
Sediu social JUD. MEHEDINŢI, MUN. DROBETA-TURNU SEVERIN, STR. ANGHEL SALIGNY, NR.26, CAMERA 1
-32.59
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mehedinţi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6622
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
11 ani (din 27.03.2015)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
131.462 RON
▲ 15% vs 2024
Profit net
2.452 RON
Capitaluri proprii
-27.551 RON
▲ 8% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

036 k71 k107 k143 k178 k2021 · Cifră de afaceri: 178.197 RON2022 · Cifră de afaceri: 178.001 RON2023 · Cifră de afaceri: 156.092 RON2024 · Cifră de afaceri: 114.088 RON2025 · Cifră de afaceri: 131.462 RON2021 · Profit: 26.186 RON2022 · Profit: 12.889 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 2.452 RON2021 · Datorii: 6.085 RON2022 · Datorii: 5.602 RON2023 · Datorii: 17.224 RON2024 · Datorii: 31.211 RON2025 · Datorii: 33.780 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SEGURE ONE IMPEX SRL a avut o cifră de afaceri de 131.462 RON în 2025, cu un profit net de 2.452 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 131.462 114.088 156.092 178.001 178.197
Profit net 2.452 0 0 12.889 26.186
Capitaluri proprii -27.551 -30.002 -14.368 13.125 26.386
Active totale 5.148 1.209 704 15.759 31.086
Datorii totale 33.780 31.211 17.224 5.602 6.085
Număr mediu salariați 2 2 2 2 2

Analiză de risc — insolvență

-32.59
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6622).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.