Activă Plătitor TVA GALAŢI

BRAH ANDRALEX 2006 SRL

CUI
34282046
Reg. Comerț
J2015000386177
Înregistrată
25.03.2015
Sediu social JUD. GALAŢI, SAT BRĂHĂŞEŞTI COM. BRĂHĂŞEŞTI, BRĂHĂŞEŞTI, NR.272, cod poștal 807055
13.87
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Tecuci
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
111
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
11 ani (din 25.03.2015)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
350.991 RON
▲ 164% vs 2024
Profit net
282.615 RON
▲ 1741% vs 2024
Capitaluri proprii
518.951 RON
▲ 120% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

070 k140 k211 k281 k351 k2021 · Cifră de afaceri: 297.024 RON2022 · Cifră de afaceri: 125.532 RON2023 · Cifră de afaceri: 299.472 RON2024 · Cifră de afaceri: 133.076 RON2025 · Cifră de afaceri: 350.991 RON2021 · Profit: 167.308 RON2022 · Profit: 35.509 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 15.355 RON2025 · Profit: 282.615 RON2021 · Datorii: 24.741 RON2022 · Datorii: 9.291 RON2023 · Datorii: 23.012 RON2024 · Datorii: 138.622 RON2025 · Datorii: 128.140 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

BRAH ANDRALEX 2006 SRL a avut o cifră de afaceri de 350.991 RON în 2025, cu un profit net de 282.615 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 350.991 133.076 299.472 125.532 297.024
Profit net 282.615 15.355 0 35.509 167.308
Capitaluri proprii 518.951 236.336 254.334 703.398 667.889
Active totale 647.091 374.958 277.346 712.689 692.630
Datorii totale 128.140 138.622 23.012 9.291 24.741
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

13.87
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Firme similare

Vezi toate (CAEN 111) →

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 111).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.