Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

RI YUE MING KFT BUDAPESTA SUCURSALA BUCURESTI

CUI
34271411
Reg. Comerț
J2015003565405
Înregistrată
23.03.2015
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR STOLNICUL VASILE, NR.16, CAMERA 2, BL.6, SC.2, ET.4, AP.92, cod poștal 23365
-1.43
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
ALTE FORME JURIDICE
Activitate principală (CAEN)
4642
Forma de proprietate
ALTE FORME DE PROPRIETATE
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
11 ani (din 23.03.2015)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
120.072 RON
▲ 52% vs 2024
Profit net
38.530 RON
Capitaluri proprii
-100.321 RON
▲ 28% vs 2024
Număr mediu angajați
1

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

090 k180 k271 k361 k451 k2021 · Cifră de afaceri: 70.668 RON2022 · Cifră de afaceri: 92.027 RON2023 · Cifră de afaceri: 92.837 RON2024 · Cifră de afaceri: 78.825 RON2025 · Cifră de afaceri: 120.072 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 62.931 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 38.530 RON2021 · Datorii: 451.081 RON2022 · Datorii: 401.915 RON2023 · Datorii: 379.024 RON2024 · Datorii: 375.696 RON2025 · Datorii: 391.038 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

RI YUE MING KFT BUDAPESTA SUCURSALA BUCURESTI a avut o cifră de afaceri de 120.072 RON în 2025, cu un profit net de 38.530 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 120.072 78.825 92.837 92.027 70.668
Profit net 38.530 0 62.931 0 0
Capitaluri proprii -100.321 -138.851 -98.937 -161.867 -142.648
Active totale 282.364 230.435 274.840 238.598 308.433
Datorii totale 391.038 375.696 379.024 401.915 451.081
Număr mediu salariați 1 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

-1.43
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4642).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.