Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

CR2 LENS SRL

CUI
34270637
Reg. Comerț
J2015003520406
Înregistrată
23.03.2015
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR EMISFEREI, NR.10, cod poștal 22989
20.56
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7420
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
11 ani (din 23.03.2015)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
394.963 RON
▲ 32% vs 2024
Profit net
274.567 RON
▲ 47% vs 2024
Capitaluri proprii
555.580 RON
▲ 27% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

079 k158 k237 k316 k395 k2021 · Cifră de afaceri: 173.718 RON2022 · Cifră de afaceri: 200.470 RON2023 · Cifră de afaceri: 261.037 RON2024 · Cifră de afaceri: 298.116 RON2025 · Cifră de afaceri: 394.963 RON2021 · Profit: 132.737 RON2022 · Profit: 149.666 RON2023 · Profit: 161.820 RON2024 · Profit: 187.039 RON2025 · Profit: 274.567 RON2021 · Datorii: 6.863 RON2022 · Datorii: 7.959 RON2023 · Datorii: 5.943 RON2024 · Datorii: 6.059 RON2025 · Datorii: 57.484 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CR2 LENS SRL a avut o cifră de afaceri de 394.963 RON în 2025, cu un profit net de 274.567 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 394.963 298.116 261.037 200.470 173.718
Profit net 274.567 187.039 161.820 149.666 132.737
Capitaluri proprii 555.580 438.791 337.622 252.976 234.889
Active totale 613.064 444.850 343.565 261.338 246.995
Datorii totale 57.484 6.059 5.943 7.959 6.863
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

20.56
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7420).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.