Activă NEAMŢ

FANYRIS COM S.R.L.

CUI
3426605
Reg. Comerț
J27/224/1993
Înregistrată
02.03.1993
Sediu social JUD. NEAMŢ, MUN. ROMAN, STR. BUCEGI, BL.4, SC.D, ET.3, AP.38, cod poștal 611065
0.07
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală ROMAN
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4722
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
33 ani (din 02.03.1993)

Date financiare 2018

Cifră de afaceri netă
344.804 RON
▼ 17% vs 2017
Profit net
13.319 RON
▲ 45% vs 2017
Capitaluri proprii
-15.944 RON
▼ 67% vs 2017
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

093 k186 k278 k371 k464 k2011 · Cifră de afaceri: 231.593 RON2015 · Cifră de afaceri: 231.593 RON2016 · Cifră de afaceri: 463.822 RON2017 · Cifră de afaceri: 417.400 RON2018 · Cifră de afaceri: 344.804 RON2011 · Profit: 0 RON2015 · Profit: 0 RON2016 · Profit: 9.525 RON2017 · Profit: 9.211 RON2018 · Profit: 13.319 RON2011 · Datorii: 301.998 RON2015 · Datorii: 301.998 RON2016 · Datorii: 251.162 RON2017 · Datorii: 213.430 RON2018 · Datorii: 197.301 RON20112015201620172018
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

FANYRIS COM S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 344.804 RON în 2018, cu un profit net de 13.319 RON.

Indicator (RON) 20182017201620152011
Cifră de afaceri netă 344.804 417.400 463.822 231.593 231.593
Profit net 13.319 9.211 9.525 0 0
Capitaluri proprii -15.944 -9.525 -15.281 -25.306 -25.306
Active totale 181.357 203.905 235.881 276.692 276.692
Datorii totale 197.301 213.430 251.162 301.998 301.998
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

0.07
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2018. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4722).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.