Radiată PRAHOVA

OFFICE & MORE FASHION SRL

CUI
34247057
Reg. Comerț
J29/394/2015
Înregistrată
18.03.2015
Sediu social JUD. PRAHOVA, ORŞ. VĂLENII DE MUNTE, STR. BERCENI, NR.2, cod poștal 106400

Informații fiscale

Statut firmă
Radiată
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Văleni
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
1413
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
11 ani (din 18.03.2015)

Date financiare 2019

Cifră de afaceri netă
2.320 RON
▼ 93% vs 2018
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2018
Capitaluri proprii
19.753 RON
▼ 59% vs 2018
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2018

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

018 k36 k54 k72 k91 k2015 · Cifră de afaceri: 46.497 RON2016 · Cifră de afaceri: 90.515 RON2017 · Cifră de afaceri: 33.712 RON2018 · Cifră de afaceri: 34.477 RON2019 · Cifră de afaceri: 2.320 RON2015 · Profit: 27.564 RON2016 · Profit: 15.119 RON2017 · Profit: 4.015 RON2018 · Profit: 855 RON2019 · Profit: 0 RON2015 · Datorii: 56.584 RON2016 · Datorii: 57.104 RON2017 · Datorii: 22.330 RON2018 · Datorii: 2.212 RON2019 · Datorii: 0 RON20152016201720182019
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

OFFICE & MORE FASHION SRL a avut o cifră de afaceri de 2.320 RON în 2019, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20192018201720162015
Cifră de afaceri netă 2.320 34.477 33.712 90.515 46.497
Profit net 0 855 4.015 15.119 27.564
Capitaluri proprii 19.753 47.973 47.118 42.893 27.774
Active totale 19.753 50.185 69.448 99.997 84.358
Datorii totale 0 2.212 22.330 57.104 56.584
Număr mediu salariați 0 1 1 4 2

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 1413).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.