Activă SĂLAJ

NILONALOR SRL

CUI
34220744
Reg. Comerț
J2015000117315
Înregistrată
12.03.2015
Sediu social JUD. SĂLAJ, ORŞ. ŞIMLEU SILVANIEI, STR. GHEORGHE LAZĂR, NR.1/A, cod poștal 455300
8.24
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Şimleu-Silvaniei
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4782
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
11 ani (din 12.03.2015)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
149.075 RON
▼ 1% vs 2024
Profit net
4.159 RON
▲ 637% vs 2024
Capitaluri proprii
85.380 RON
▼ 6% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

031 k62 k94 k125 k156 k2021 · Cifră de afaceri: 155.938 RON2022 · Cifră de afaceri: 150.385 RON2023 · Cifră de afaceri: 107.606 RON2024 · Cifră de afaceri: 151.005 RON2025 · Cifră de afaceri: 149.075 RON2021 · Profit: 2.847 RON2022 · Profit: 18.883 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 564 RON2025 · Profit: 4.159 RON2021 · Datorii: 35.670 RON2022 · Datorii: 30.422 RON2023 · Datorii: 31.962 RON2024 · Datorii: 30.186 RON2025 · Datorii: 29.764 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

NILONALOR SRL a avut o cifră de afaceri de 149.075 RON în 2025, cu un profit net de 4.159 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 149.075 151.005 107.606 150.385 155.938
Profit net 4.159 564 0 18.883 2.847
Capitaluri proprii 85.380 91.222 90.658 100.731 111.848
Active totale 115.144 121.408 122.620 131.153 147.518
Datorii totale 29.764 30.186 31.962 30.422 35.670
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

8.24
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4782).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.