Activă ARGEŞ

ECF AUDIT SYSTEM SRL

CUI
34215802
Reg. Comerț
J2015000361035
Înregistrată
11.03.2015
Sediu social JUD. ARGEŞ, MUN. PITEŞTI, STR. PESCARILOR, NR.2, BL.L1, SC.B, ET.PARTER, AP.1
9.40
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6920
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
11 ani (din 11.03.2015)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
256.094 RON
▼ 13% vs 2024
Profit net
176.854 RON
▼ 20% vs 2024
Capitaluri proprii
178.405 RON
▼ 20% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

059 k118 k177 k236 k295 k2021 · Cifră de afaceri: 22.900 RON2022 · Cifră de afaceri: 42.650 RON2023 · Cifră de afaceri: 284.955 RON2024 · Cifră de afaceri: 294.679 RON2025 · Cifră de afaceri: 256.094 RON2021 · Profit: 21.732 RON2022 · Profit: 26.293 RON2023 · Profit: 223.455 RON2024 · Profit: 221.246 RON2025 · Profit: 176.854 RON2021 · Datorii: 6.538 RON2022 · Datorii: 12.070 RON2023 · Datorii: 159.436 RON2024 · Datorii: 146.966 RON2025 · Datorii: 174.322 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ECF AUDIT SYSTEM SRL a avut o cifră de afaceri de 256.094 RON în 2025, cu un profit net de 176.854 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 256.094 294.679 284.955 42.650 22.900
Profit net 176.854 221.246 223.455 26.293 21.732
Capitaluri proprii 178.405 222.751 224.505 26.799 506
Active totale 352.727 369.717 383.941 38.869 7.044
Datorii totale 174.322 146.966 159.436 12.070 6.538
Număr mediu salariați 1 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

9.40
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6920).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.