Activă Plătitor TVA CARAŞ-SEVERIN

ŞTEFANA LUCI - MANU SRL

CUI
34210317
Reg. Comerț
J2015000108113
Înregistrată
10.03.2015
Sediu social JUD. CARAŞ-SEVERIN, MUN. CARANSEBEŞ, ALEEA RAPSODIEI, NR.4, BL.4, SC.A, AP.17, cod poștal 325400
-7.44
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Caransebeş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4933
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
11 ani (din 10.03.2015)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
507.050 RON
▲ 6% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-234.891 RON
▼ 105% vs 2024
Număr mediu angajați
4
▼ 20% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0101 k203 k304 k406 k507 k2021 · Cifră de afaceri: 184.005 RON2022 · Cifră de afaceri: 212.352 RON2023 · Cifră de afaceri: 353.424 RON2024 · Cifră de afaceri: 479.319 RON2025 · Cifră de afaceri: 507.050 RON2021 · Profit: 23.086 RON2022 · Profit: 47.118 RON2023 · Profit: 34.258 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 57.413 RON2022 · Datorii: 251.884 RON2023 · Datorii: 188.647 RON2024 · Datorii: 275.800 RON2025 · Datorii: 458.298 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ŞTEFANA LUCI - MANU SRL a avut o cifră de afaceri de 507.050 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 507.050 479.319 353.424 212.352 184.005
Profit net 0 0 34.258 47.118 23.086
Capitaluri proprii -234.891 -114.500 -8.816 -15.530 8.435
Active totale 223.407 161.300 179.831 236.354 65.766
Datorii totale 458.298 275.800 188.647 251.884 57.413
Număr mediu salariați 4 5 5 4 4

Analiză de risc — insolvență

-7.44
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4933).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.