Activă BACĂU

LORENT SOLUTIONS SRL

CUI
34201700
Reg. Comerț
J04/253/2015
Înregistrată
09.03.2015
Sediu social JUD. BACĂU, MUN. ONEŞTI, STR. ANA IPĂTESCU, NR.2, SC.A, AP.8, cod poștal 601112
3.97
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Oneşti
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6622
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
11 ani (din 09.03.2015)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
723.490 RON
▲ 70% vs 2024
Profit net
177.465 RON
▲ 256% vs 2024
Capitaluri proprii
177.991 RON
▲ 374% vs 2024
Număr mediu angajați
5
▲ 150% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0183 k366 k549 k732 k915 k2021 · Cifră de afaceri: 463.896 RON2022 · Cifră de afaceri: 914.633 RON2023 · Cifră de afaceri: 536.601 RON2024 · Cifră de afaceri: 425.959 RON2025 · Cifră de afaceri: 723.490 RON2021 · Profit: 179.165 RON2022 · Profit: 548.881 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 49.854 RON2025 · Profit: 177.465 RON2021 · Datorii: 540.473 RON2022 · Datorii: 499.897 RON2023 · Datorii: 477.972 RON2024 · Datorii: 524.344 RON2025 · Datorii: 623.526 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

LORENT SOLUTIONS SRL a avut o cifră de afaceri de 723.490 RON în 2025, cu un profit net de 177.465 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 723.490 425.959 536.601 914.633 463.896
Profit net 177.465 49.854 0 548.881 179.165
Capitaluri proprii 177.991 37.562 -12.292 549.121 179.405
Active totale 801.517 561.906 464.465 1.036.750 699.894
Datorii totale 623.526 524.344 477.972 499.897 540.473
Număr mediu salariați 5 2 3 2 3

Analiză de risc — insolvență

3.97
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6622).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.