Activă Plătitor TVA VASLUI

CANDREVAS-CONSTRUCT S.R.L.

CUI
34197749
Reg. Comerț
J37/118/2015
Înregistrată
06.03.2015
Sediu social JUD. VASLUI, SAT OPRIŞIŢA COM. POIENEŞTI, OPRIŞIŢA, NR.80, cod poștal 737421
15.12
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vaslui
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4120
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
11 ani (din 06.03.2015)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.967.285 RON
▲ 248% vs 2024
Profit net
910.164 RON
▲ 435% vs 2024
Capitaluri proprii
979.249 RON
▲ 27% vs 2024
Număr mediu angajați
6
▲ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0393 k787 k1,2 mil1,6 mil2,0 mil2021 · Cifră de afaceri: 690.756 RON2022 · Cifră de afaceri: 357.143 RON2023 · Cifră de afaceri: 665.349 RON2024 · Cifră de afaceri: 565.414 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.967.285 RON2021 · Profit: 270.279 RON2022 · Profit: 8.649 RON2023 · Profit: 217.212 RON2024 · Profit: 169.972 RON2025 · Profit: 910.164 RON2021 · Datorii: 218.489 RON2022 · Datorii: 50.880 RON2023 · Datorii: 145.186 RON2024 · Datorii: 137.258 RON2025 · Datorii: 321.319 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CANDREVAS-CONSTRUCT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 1.967.285 RON în 2025, cu un profit net de 910.164 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.967.285 565.414 665.349 357.143 690.756
Profit net 910.164 169.972 217.212 8.649 270.279
Capitaluri proprii 979.249 769.085 601.512 384.300 797.654
Active totale 1.300.568 906.343 746.698 410.180 981.922
Datorii totale 321.319 137.258 145.186 50.880 218.489
Număr mediu salariați 6 3 5 4 4

Analiză de risc — insolvență

15.12
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4120).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.