Activă Plătitor TVA BRĂILA

IELAVASAGRI SRL

CUI
34183565
Reg. Comerț
J09/148/2015
Înregistrată
04.03.2015
Sediu social JUD. BRĂILA, SAT SCORŢARU VECHI COM. TUDOR VLADIMIRESCU, STR. BRAZDELOR, NR.6, cod poștal 817183
3.18
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Brăila
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
111
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
11 ani (din 04.03.2015)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
524.054 RON
▲ 19% vs 2024
Profit net
140.215 RON
Capitaluri proprii
167.355 RON
▲ 517% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▼ 67% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0137 k275 k412 k549 k686 k2021 · Cifră de afaceri: 580.121 RON2022 · Cifră de afaceri: 448.380 RON2023 · Cifră de afaceri: 354.206 RON2024 · Cifră de afaceri: 439.165 RON2025 · Cifră de afaceri: 524.054 RON2021 · Profit: 219.618 RON2022 · Profit: 19.068 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 140.215 RON2021 · Datorii: 496.094 RON2022 · Datorii: 457.341 RON2023 · Datorii: 531.204 RON2024 · Datorii: 658.142 RON2025 · Datorii: 686.356 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

IELAVASAGRI SRL a avut o cifră de afaceri de 524.054 RON în 2025, cu un profit net de 140.215 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 524.054 439.165 354.206 448.380 580.121
Profit net 140.215 0 0 19.068 219.618
Capitaluri proprii 167.355 27.140 152.469 363.936 344.868
Active totale 853.711 685.282 692.143 834.295 858.527
Datorii totale 686.356 658.142 531.204 457.341 496.094
Număr mediu salariați 1 3 4 2 1

Analiză de risc — insolvență

3.18
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Firme similare

Vezi toate (CAEN 111) →

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 111).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.