Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

STEFALEX SPORTS S.R.L.

CUI
34155107
Reg. Comerț
J2015002273400
Înregistrată
25.02.2015
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, BLD ALEXANDRU OBREGIA, NR.31, CAMERA 3, BL.I5, SC.2, AP.67, cod poștal 41728
-24.91
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9621
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
11 ani (din 25.02.2015)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
471.040 RON
▲ 10% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-742.534 RON
▼ 13% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▼ 25% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0189 k378 k567 k756 k945 k2021 · Cifră de afaceri: 400.165 RON2022 · Cifră de afaceri: 485.707 RON2023 · Cifră de afaceri: 499.756 RON2024 · Cifră de afaceri: 426.964 RON2025 · Cifră de afaceri: 471.040 RON2021 · Profit: 109.848 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 366.929 RON2022 · Datorii: 360.371 RON2023 · Datorii: 580.439 RON2024 · Datorii: 790.378 RON2025 · Datorii: 944.766 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

STEFALEX SPORTS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 471.040 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 471.040 426.964 499.756 485.707 400.165
Profit net 0 0 0 0 109.848
Capitaluri proprii -742.534 -656.051 -499.160 -78.916 -78.662
Active totale 202.232 134.327 81.279 281.455 288.267
Datorii totale 944.766 790.378 580.439 360.371 366.929
Număr mediu salariați 3 4 7 6 4

Analiză de risc — insolvență

-24.91
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9621).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.