Activă GALAŢI

MONDO TERASIG AGENT DE ASIGURARE SRL

CUI
34139268
Reg. Comerț
J17/237/2015
Înregistrată
23.02.2015
Sediu social JUD. GALAŢI, MUN. GALAŢI, STR. VEGETALELOR, NR.8
-9.09
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6622
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
11 ani (din 23.02.2015)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
2.754 RON
▼ 32% vs 2024
Profit net
930 RON
▼ 57% vs 2024
Capitaluri proprii
-2.902 RON
▲ 24% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

01 k3 k4 k6 k7 k2021 · Cifră de afaceri: 6.856 RON2022 · Cifră de afaceri: 6.623 RON2023 · Cifră de afaceri: 4.629 RON2024 · Cifră de afaceri: 4.077 RON2025 · Cifră de afaceri: 2.754 RON2021 · Profit: 5.156 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 2.179 RON2025 · Profit: 930 RON2021 · Datorii: 4.357 RON2022 · Datorii: 5.343 RON2023 · Datorii: 7.289 RON2024 · Datorii: 5.168 RON2025 · Datorii: 4.072 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MONDO TERASIG AGENT DE ASIGURARE SRL a avut o cifră de afaceri de 2.754 RON în 2025, cu un profit net de 930 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 2.754 4.077 4.629 6.623 6.856
Profit net 930 2.179 0 0 5.156
Capitaluri proprii -2.902 -3.832 -6.011 -980 5.079
Active totale 1.170 1.336 1.278 3.843 9.436
Datorii totale 4.072 5.168 7.289 5.343 4.357
Număr mediu salariați 0 0 0 1 1

Analiză de risc — insolvență

-9.09
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6622).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.