Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

ETERNO CONSTRUCT & DESIGN SRL-D

CUI
34130218
Reg. Comerț
J40/2007/2015
Înregistrată
20.02.2015
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR. MOLDOVIŢA, NR.2, BL.M II D 9/4, SC.B, ET.8, AP.158, cod poștal 41815
18.31
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4211
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
11 ani (din 20.02.2015)

Date financiare 2021

Cifră de afaceri netă
0 RON
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
121.052 RON
▲ 0% vs 2020
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

014 k27 k41 k54 k68 k2017 · Cifră de afaceri: 12.004 RON2018 · Cifră de afaceri: 0 RON2019 · Cifră de afaceri: 0 RON2020 · Cifră de afaceri: 0 RON2021 · Cifră de afaceri: 0 RON2017 · Profit: 0 RON2018 · Profit: 4.184 RON2019 · Profit: 0 RON2020 · Profit: 0 RON2021 · Profit: 0 RON2017 · Datorii: 68.008 RON2018 · Datorii: 11.539 RON2019 · Datorii: 10.363 RON2020 · Datorii: 10.363 RON2021 · Datorii: 10.362 RON20172018201920202021
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ETERNO CONSTRUCT & DESIGN SRL-D a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2021, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20212020201920182017
Cifră de afaceri netă 0 0 0 0 12.004
Profit net 0 0 0 4.184 0
Capitaluri proprii 121.052 121.051 121.051 123.474 119.290
Active totale 131.414 131.414 131.414 135.013 187.298
Datorii totale 10.362 10.363 10.363 11.539 68.008
Număr mediu salariați 0 0 0 1 1

Analiză de risc — insolvență

18.31
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2021. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4211).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.