Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

ROOF GOBLIN SRL

CUI
34097634
Reg. Comerț
J40/15191/2017
Înregistrată
12.02.2015
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, ŞOS. PANDURI, NR.60, CAMERA 2, BL.C, SC.3, ET.4, AP.50
-44.92
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4673
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
11 ani (din 12.02.2015)

Date financiare 2024

Cifră de afaceri netă
87.149 RON
▼ 36% vs 2023
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-89.142 RON
▼ 78% vs 2023
Număr mediu angajați
1

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

048 k97 k145 k193 k242 k2020 · Cifră de afaceri: 241.714 RON2021 · Cifră de afaceri: 205.389 RON2022 · Cifră de afaceri: 169.920 RON2023 · Cifră de afaceri: 136.783 RON2024 · Cifră de afaceri: 87.149 RON2020 · Profit: 0 RON2021 · Profit: 2.481 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2020 · Datorii: 38.865 RON2021 · Datorii: 33.404 RON2022 · Datorii: 46.009 RON2023 · Datorii: 60.189 RON2024 · Datorii: 102.429 RON20202021202220232024
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ROOF GOBLIN SRL a avut o cifră de afaceri de 87.149 RON în 2024, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20242023202220212020
Cifră de afaceri netă 87.149 136.783 169.920 205.389 241.714
Profit net 0 0 0 2.481 0
Capitaluri proprii -89.142 -50.179 -35.050 3.731 1.250
Active totale 13.287 10.010 10.959 37.135 40.057
Datorii totale 102.429 60.189 46.009 33.404 38.865
Număr mediu salariați 1 0 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

-44.92
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2024. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4673).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.