Activă Plătitor TVA ARGEŞ

TEOMAR MOVIE SRL

CUI
34070370
Reg. Comerț
J2015000184038
Înregistrată
06.02.2015
Sediu social JUD. ARGEŞ, SAT VALEA MĂGUREI COM. CEPARI, NR.72, cod poștal 117238
20.45
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Curtea De Argeş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5911
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
11 ani (din 06.02.2015)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
246.043 RON
▲ 54% vs 2024
Profit net
61.259 RON
▲ 25% vs 2024
Capitaluri proprii
408.139 RON
▲ 18% vs 2024
Număr mediu angajați
1

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

057 k113 k170 k227 k283 k2021 · Cifră de afaceri: 283.205 RON2022 · Cifră de afaceri: 0 RON2023 · Cifră de afaceri: 131.103 RON2024 · Cifră de afaceri: 159.301 RON2025 · Cifră de afaceri: 246.043 RON2021 · Profit: 107.143 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 51.251 RON2024 · Profit: 49.063 RON2025 · Profit: 61.259 RON2021 · Datorii: 39.596 RON2022 · Datorii: 3.669 RON2023 · Datorii: 4.089 RON2024 · Datorii: 0 RON2025 · Datorii: 32.972 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

TEOMAR MOVIE SRL a avut o cifră de afaceri de 246.043 RON în 2025, cu un profit net de 61.259 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 246.043 159.301 131.103 0 283.205
Profit net 61.259 49.063 51.251 0 107.143
Capitaluri proprii 408.139 346.880 297.817 246.566 324.627
Active totale 441.111 346.880 301.906 250.235 364.223
Datorii totale 32.972 0 4.089 3.669 39.596
Număr mediu salariați 1 0 0 1 1

Analiză de risc — insolvență

20.45
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5911).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.