Activă Plătitor TVA SATU MARE

RENTSILVANIA.RO SRL

CUI
34066360
Reg. Comerț
J2015000085308
Înregistrată
05.02.2015
Sediu social JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. BRÂNDUŞA, BL.G22, AP.8
1.46
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7711
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
11 ani (din 05.02.2015)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
551.488 RON
▼ 19% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
230.007 RON
▼ 50% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0185 k370 k555 k739 k924 k2021 · Cifră de afaceri: 500.061 RON2022 · Cifră de afaceri: 651.269 RON2023 · Cifră de afaceri: 683.456 RON2024 · Cifră de afaceri: 681.295 RON2025 · Cifră de afaceri: 551.488 RON2021 · Profit: 100.882 RON2022 · Profit: 124.946 RON2023 · Profit: 95.011 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 528.129 RON2022 · Datorii: 420.271 RON2023 · Datorii: 412.244 RON2024 · Datorii: 572.307 RON2025 · Datorii: 924.309 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

RENTSILVANIA.RO SRL a avut o cifră de afaceri de 551.488 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 551.488 681.295 683.456 651.269 500.061
Profit net 0 0 95.011 124.946 100.882
Capitaluri proprii 230.007 464.094 506.475 466.523 341.577
Active totale 1.131.913 999.985 907.438 867.344 854.116
Datorii totale 924.309 572.307 412.244 420.271 528.129
Număr mediu salariați 2 2 2 1 1

Analiză de risc — insolvență

1.46
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7711).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.