Activă Plătitor TVA BRĂILA

DEBRIDAT SRL

CUI
34041226
Reg. Comerț
J2015000067094
Înregistrată
30.01.2015
Sediu social JUD. BRĂILA, MUN. BRĂILA, ȘOS DE CENTURA , NR.4, LOT.2. CONSTRUCTIA C17
49.06
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Brăila
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4941
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
11 ani (din 30.01.2015)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.044 RON
▲ 55% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
251.242 RON
▼ 2% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

047 k94 k141 k188 k235 k2021 · Cifră de afaceri: 108.516 RON2022 · Cifră de afaceri: 2.282 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.176 RON2024 · Cifră de afaceri: 672 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.044 RON2021 · Profit: 753 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 217.944 RON2024 · Profit: 61.775 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 182.806 RON2022 · Datorii: 153.135 RON2023 · Datorii: 234.934 RON2024 · Datorii: 1.675 RON2025 · Datorii: 6.185 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DEBRIDAT SRL a avut o cifră de afaceri de 1.044 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.044 672 1.176 2.282 108.516
Profit net 0 61.775 217.944 0 753
Capitaluri proprii 251.242 256.740 194.964 -22.980 21.455
Active totale 258.654 260.378 814.077 705.225 856.146
Datorii totale 6.185 1.675 234.934 153.135 182.806
Număr mediu salariați 0 0 0 1 2

Analiză de risc — insolvență

49.06
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4941).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.