Activă ILFOV

LEMKO MANAGEMENT S.R.L.

CUI
34035232
Reg. Comerț
J2023008264236
Înregistrată
29.01.2015
Sediu social JUD. ILFOV, SAT BERCENI COM. BERCENI, STR. OCCIDENTULUI, NR.7A, CAM.4, cod poștal 77020
7.85
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8552
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
11 ani (din 29.01.2015)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
302.318 RON
▲ 19% vs 2024
Profit net
154.608 RON
▲ 31% vs 2024
Capitaluri proprii
154.848 RON
▼ 23% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

060 k121 k181 k242 k302 k2021 · Cifră de afaceri: 296.635 RON2022 · Cifră de afaceri: 277.868 RON2023 · Cifră de afaceri: 254.142 RON2024 · Cifră de afaceri: 253.818 RON2025 · Cifră de afaceri: 302.318 RON2021 · Profit: 68.777 RON2022 · Profit: 165.196 RON2023 · Profit: 146.757 RON2024 · Profit: 118.246 RON2025 · Profit: 154.608 RON2021 · Datorii: 170.249 RON2022 · Datorii: 104.751 RON2023 · Datorii: 52.880 RON2024 · Datorii: 17.476 RON2025 · Datorii: 207.494 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

LEMKO MANAGEMENT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 302.318 RON în 2025, cu un profit net de 154.608 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 302.318 253.818 254.142 277.868 296.635
Profit net 154.608 118.246 146.757 165.196 68.777
Capitaluri proprii 154.848 201.558 194.190 166.519 69.323
Active totale 362.342 219.034 247.070 271.270 239.572
Datorii totale 207.494 17.476 52.880 104.751 170.249
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

7.85
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8552).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.