Activă Plătitor TVA NEAMŢ

ANDACO AMBIENT SRL

CUI
34019288
Reg. Comerț
J27/47/2015
Înregistrată
27.01.2015
Sediu social JUD. NEAMŢ, MUN. PIATRA NEAMŢ, BLD. TRAIAN, NR.4, BL.S3, SC.C, ET.4, AP.44, cod poștal 610130
-0.39
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Neamţ
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4690
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
11 ani (din 27.01.2015)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.563.138 RON
▲ 1% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-27.757 RON
▼ 53% vs 2024
Număr mediu angajați
4
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0464 k928 k1,4 mil1,9 mil2,3 mil2021 · Cifră de afaceri: 2.320.956 RON2022 · Cifră de afaceri: 2.006.917 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.733.619 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.545.431 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.563.138 RON2021 · Profit: 269.136 RON2022 · Profit: 67.186 RON2023 · Profit: 5.788 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 698.255 RON2022 · Datorii: 702.777 RON2023 · Datorii: 643.503 RON2024 · Datorii: 688.927 RON2025 · Datorii: 635.057 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ANDACO AMBIENT SRL a avut o cifră de afaceri de 1.563.138 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.563.138 1.545.431 1.733.619 2.006.917 2.320.956
Profit net 0 0 5.788 67.186 269.136
Capitaluri proprii -27.757 -18.107 386.480 451.344 478.896
Active totale 603.717 666.680 1.025.054 1.149.021 1.174.427
Datorii totale 635.057 688.927 643.503 702.777 698.255
Număr mediu salariați 4 4 5 6 5

Analiză de risc — insolvență

-0.39
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4690).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.