Activă Plătitor TVA PRAHOVA

ACVE MOTORS SERV SRL

CUI
34009225
Reg. Comerț
J29/111/2015
Înregistrată
23.01.2015
Sediu social JUD. PRAHOVA, SAT GHEABA COM. MĂNECIU, GHEABA, NR.91, cod poștal 107361
-30.65
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Văleni
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7120
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
11 ani (din 23.01.2015)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
0 RON
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-198.934 RON
▼ 22% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

056 k112 k168 k224 k280 k2021 · Cifră de afaceri: 263.840 RON2022 · Cifră de afaceri: 279.596 RON2023 · Cifră de afaceri: 213.687 RON2024 · Cifră de afaceri: 0 RON2025 · Cifră de afaceri: 0 RON2021 · Profit: 4.007 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 4.611 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 27.525 RON2022 · Datorii: 62.429 RON2023 · Datorii: 99.854 RON2024 · Datorii: 234.106 RON2025 · Datorii: 269.266 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ACVE MOTORS SERV SRL a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 0 0 213.687 279.596 263.840
Profit net 0 0 4.611 0 4.007
Capitaluri proprii -198.934 -163.505 9.933 7.322 51.620
Active totale 48.484 48.901 88.204 48.319 50.701
Datorii totale 269.266 234.106 99.854 62.429 27.525
Număr mediu salariați 0 1 2 3 4

Analiză de risc — insolvență

-30.65
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7120).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.