Activă Plătitor TVA GALAŢI

HR TUTORIAL SRL

CUI
34008866
Reg. Comerț
J2015000083171
Înregistrată
23.01.2015
Sediu social JUD. GALAŢI, MUN. GALAŢI, STR. CLOŞCA, NR.9, CAMERA 1, BL.PS10B, SC.3, ET.PARTER, AP.41
-26.88
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7820
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
11 ani (din 23.01.2015)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
606.776 RON
▲ 27% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-148.940 RON
▼ 52% vs 2024
Număr mediu angajați
6
▲ 20% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0121 k243 k364 k485 k607 k2021 · Cifră de afaceri: 299.131 RON2022 · Cifră de afaceri: 399.877 RON2023 · Cifră de afaceri: 415.405 RON2024 · Cifră de afaceri: 477.171 RON2025 · Cifră de afaceri: 606.776 RON2021 · Profit: 1.803 RON2022 · Profit: 132.856 RON2023 · Profit: 123.086 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 66.333 RON2022 · Datorii: 84.368 RON2023 · Datorii: 58.308 RON2024 · Datorii: 167.884 RON2025 · Datorii: 186.466 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

HR TUTORIAL SRL a avut o cifră de afaceri de 606.776 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 606.776 477.171 415.405 399.877 299.131
Profit net 0 0 123.086 132.856 1.803
Capitaluri proprii -148.940 -98.006 123.350 99.301 -33.555
Active totale 37.526 69.878 181.658 183.669 32.778
Datorii totale 186.466 167.884 58.308 84.368 66.333
Număr mediu salariați 6 5 5 6 8

Analiză de risc — insolvență

-26.88
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7820).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.