Activă ILFOV

MIMOSAPUDICA ART SRL

CUI
34001043
Reg. Comerț
J23/190/2015
Înregistrată
22.01.2015
Sediu social JUD. ILFOV, ORŞ. VOLUNTARI, ŞOS. EROU IANCU NICOLAE, NR.103, VILA F30, PARTER, CAMERA 1, cod poștal 77190
-42.35
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7410
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON SI STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
11 ani (din 22.01.2015)

Date financiare 2021

Cifră de afaceri netă
0 RON
▼ 100% vs 2020
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2020
Capitaluri proprii
-82.490 RON
▲ 0% vs 2020
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

029 k58 k88 k117 k146 k2017 · Cifră de afaceri: 61.502 RON2018 · Cifră de afaceri: 41.085 RON2019 · Cifră de afaceri: 36.722 RON2020 · Cifră de afaceri: 3.187 RON2021 · Cifră de afaceri: 0 RON2017 · Profit: 13.103 RON2018 · Profit: 34.593 RON2019 · Profit: 14.855 RON2020 · Profit: 2.086 RON2021 · Profit: 0 RON2017 · Datorii: 145.347 RON2018 · Datorii: 146.123 RON2019 · Datorii: 95.650 RON2020 · Datorii: 95.546 RON2021 · Datorii: 95.547 RON20172018201920202021
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MIMOSAPUDICA ART SRL a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2021, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20212020201920182017
Cifră de afaceri netă 0 3.187 36.722 41.085 61.502
Profit net 0 2.086 14.855 34.593 13.103
Capitaluri proprii -82.490 -82.489 -84.576 -99.430 -134.024
Active totale 13.057 13.057 11.074 46.693 11.323
Datorii totale 95.547 95.546 95.650 146.123 145.347
Număr mediu salariați 0 0 0 0 2

Analiză de risc — insolvență

-42.35
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2021. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7410).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.