Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

COPYPRINT SOLUTIONS SRL

CUI
34000188
Reg. Comerț
J2015000649405
Înregistrată
22.01.2015
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, BLD DACIA, NR.30, PARTER, cod poștal 10413
12.96
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
1812
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
11 ani (din 22.01.2015)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
2.991.625 RON
▲ 3% vs 2024
Profit net
603.406 RON
▲ 13% vs 2024
Capitaluri proprii
603.831 RON
▲ 13% vs 2024
Număr mediu angajați
12
▲ 9% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0598 k1,2 mil1,8 mil2,4 mil3,0 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.587.347 RON2022 · Cifră de afaceri: 2.103.667 RON2023 · Cifră de afaceri: 2.395.779 RON2024 · Cifră de afaceri: 2.910.475 RON2025 · Cifră de afaceri: 2.991.625 RON2021 · Profit: 454.385 RON2022 · Profit: 193.067 RON2023 · Profit: 78.741 RON2024 · Profit: 535.717 RON2025 · Profit: 603.406 RON2021 · Datorii: 258.537 RON2022 · Datorii: 723.788 RON2023 · Datorii: 645.280 RON2024 · Datorii: 249.453 RON2025 · Datorii: 310.609 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

COPYPRINT SOLUTIONS SRL a avut o cifră de afaceri de 2.991.625 RON în 2025, cu un profit net de 603.406 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 2.991.625 2.910.475 2.395.779 2.103.667 1.587.347
Profit net 603.406 535.717 78.741 193.067 454.385
Capitaluri proprii 603.831 535.957 78.981 193.307 715.559
Active totale 914.440 785.410 724.261 782.902 739.258
Datorii totale 310.609 249.453 645.280 723.788 258.537
Număr mediu salariați 12 11 11 9 9

Analiză de risc — insolvență

12.96
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 1812).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.