Activă Plătitor TVA TULCEA

BLOOMSBURY SRL

CUI
33988001
Reg. Comerț
J36/14/2015
Înregistrată
20.01.2015
Sediu social JUD. TULCEA, MUN. TULCEA, STR. ETERNITĂŢII, NR.32, CAMERA NR.2, BL.R1, SC.C, ET.1, AP.7
6.85
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Tulcea
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7111
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
11 ani (din 20.01.2015)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
241.820 RON
▼ 12% vs 2024
Profit net
86.646 RON
▼ 2% vs 2024
Capitaluri proprii
86.886 RON
▼ 2% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

094 k188 k282 k376 k470 k2021 · Cifră de afaceri: 174.034 RON2022 · Cifră de afaceri: 416.925 RON2023 · Cifră de afaceri: 469.694 RON2024 · Cifră de afaceri: 274.744 RON2025 · Cifră de afaceri: 241.820 RON2021 · Profit: 35.745 RON2022 · Profit: 153.378 RON2023 · Profit: 196.278 RON2024 · Profit: 88.596 RON2025 · Profit: 86.646 RON2021 · Datorii: 73.514 RON2022 · Datorii: 80.190 RON2023 · Datorii: 40.131 RON2024 · Datorii: 157.088 RON2025 · Datorii: 143.881 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

BLOOMSBURY SRL a avut o cifră de afaceri de 241.820 RON în 2025, cu un profit net de 86.646 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 241.820 274.744 469.694 416.925 174.034
Profit net 86.646 88.596 196.278 153.378 35.745
Capitaluri proprii 86.886 88.836 196.518 153.618 35.985
Active totale 230.767 245.924 236.649 233.808 109.499
Datorii totale 143.881 157.088 40.131 80.190 73.514
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

6.85
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7111).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.