Activă Plătitor TVA SUCEAVA

GABI BOIS S.R.L.

CUI
33984794
Reg. Comerț
J2015000044336
Înregistrată
19.01.2015
Sediu social JUD. SUCEAVA, SAT MĂNĂSTIREA HUMORULUI COM. MĂNĂSTIREA HUMORULUI, STR. ŞTEFAN CEL MARE, NR.51, cod poștal 727355
6.59
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Gura Humorului
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
220
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
11 ani (din 19.01.2015)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
8.782.533 RON
▲ 84% vs 2024
Profit net
891.583 RON
▲ 256% vs 2024
Capitaluri proprii
960.624 RON
▲ 220% vs 2024
Număr mediu angajați
22
▲ 29% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

01,8 mil3,5 mil5,3 mil7,0 mil8,8 mil2021 · Cifră de afaceri: 2.862.386 RON2022 · Cifră de afaceri: 2.131.195 RON2023 · Cifră de afaceri: 5.536.514 RON2024 · Cifră de afaceri: 4.784.277 RON2025 · Cifră de afaceri: 8.782.533 RON2021 · Profit: 453.849 RON2022 · Profit: 190.884 RON2023 · Profit: 562.676 RON2024 · Profit: 250.233 RON2025 · Profit: 891.583 RON2021 · Datorii: 325.275 RON2022 · Datorii: 696.044 RON2023 · Datorii: 891.673 RON2024 · Datorii: 1.224.523 RON2025 · Datorii: 1.591.695 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

GABI BOIS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 8.782.533 RON în 2025, cu un profit net de 891.583 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 8.782.533 4.784.277 5.536.514 2.131.195 2.862.386
Profit net 891.583 250.233 562.676 190.884 453.849
Capitaluri proprii 960.624 300.151 591.129 246.963 554.033
Active totale 2.552.319 1.524.674 1.482.802 943.007 879.308
Datorii totale 1.591.695 1.224.523 891.673 696.044 325.275
Număr mediu salariați 22 17 14 9 8

Analiză de risc — insolvență

6.59
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Firme similare

Vezi toate (CAEN 220) →

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 220).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.