Activă GALAŢI

TALENTS4U OUTSOURCING S.R.L.

CUI
33933324
Reg. Comerț
J17/667/2020
Înregistrată
30.12.2014
Sediu social JUD. GALAŢI, MUN. GALAŢI, STR. CEZAR, NR.75, cod poștal 800128
-2.16
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6202
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
11 ani (din 30.12.2014)

Date financiare 2023

Cifră de afaceri netă
0 RON
▼ 100% vs 2022
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-18.081 RON
▲ 0% vs 2022
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2022

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0433 k865 k1,3 mil1,7 mil2,2 mil2019 · Cifră de afaceri: 2.144.943 RON2020 · Cifră de afaceri: 2.163.670 RON2021 · Cifră de afaceri: 1.548.381 RON2022 · Cifră de afaceri: 70.262 RON2023 · Cifră de afaceri: 0 RON2019 · Profit: 658.848 RON2020 · Profit: 628.733 RON2021 · Profit: 357.922 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2019 · Datorii: 281.322 RON2020 · Datorii: 216.737 RON2021 · Datorii: 313.071 RON2022 · Datorii: 79.903 RON2023 · Datorii: 79.903 RON20192020202120222023
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

TALENTS4U OUTSOURCING S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2023, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20232022202120202019
Cifră de afaceri netă 0 70.262 1.548.381 2.163.670 2.144.943
Profit net 0 0 357.922 628.733 658.848
Capitaluri proprii -18.081 -18.081 358.162 1.381.729 910.891
Active totale 61.822 61.822 671.233 1.598.466 1.192.213
Datorii totale 79.903 79.903 313.071 216.737 281.322
Număr mediu salariați 0 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

-2.16
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2023. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6202).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.