Activă IAŞI

BCD LOGISTIC SRL

CUI
33907406
Reg. Comerț
J22/1875/2014
Înregistrată
17.12.2014
Sediu social JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, ŞOS. NICOLINA, NR.85, BL.988A, SC.D, ET.2, AP.12, cod poștal 700711
9.85
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5229
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
11 ani (din 17.12.2014)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
152.980 RON
▼ 49% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
23.346 RON
▼ 15% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0149 k298 k448 k597 k746 k2021 · Cifră de afaceri: 746.070 RON2022 · Cifră de afaceri: 744.055 RON2023 · Cifră de afaceri: 606.926 RON2024 · Cifră de afaceri: 300.810 RON2025 · Cifră de afaceri: 152.980 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 4.344 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 79.475 RON2022 · Datorii: 109.974 RON2023 · Datorii: 46.840 RON2024 · Datorii: 34.123 RON2025 · Datorii: 5.416 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

BCD LOGISTIC SRL a avut o cifră de afaceri de 152.980 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 152.980 300.810 606.926 744.055 746.070
Profit net 0 0 4.344 0 0
Capitaluri proprii 23.346 27.503 30.790 26.446 45.799
Active totale 28.762 67.226 77.630 136.420 124.947
Datorii totale 5.416 34.123 46.840 109.974 79.475
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

9.85
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5229).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.