Activă Plătitor TVA ARAD

GS TRUCK TRADE DEPO SRL

CUI
33896536
Reg. Comerț
J02/1265/2014
Înregistrată
12.12.2014
Sediu social JUD. ARAD, ORŞ. PECICA, STR. 3, NR.18, cod poștal 317235
-1.21
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4519
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
11 ani (din 12.12.2014)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
0 RON
▼ 100% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-1.872 RON
▼ 812% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

03 k5 k8 k11 k13 k2021 · Cifră de afaceri: 10.352 RON2022 · Cifră de afaceri: 0 RON2023 · Cifră de afaceri: 0 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.991 RON2025 · Cifră de afaceri: 0 RON2021 · Profit: 3.540 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 8.962 RON2022 · Datorii: 9.194 RON2023 · Datorii: 9.848 RON2024 · Datorii: 10.548 RON2025 · Datorii: 13.455 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

GS TRUCK TRADE DEPO SRL a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 0 1.991 0 0 10.352
Profit net 0 0 0 0 3.540
Capitaluri proprii -1.872 263 292 2.851 5.745
Active totale 11.583 10.811 10.140 12.045 14.707
Datorii totale 13.455 10.548 9.848 9.194 8.962
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

-1.21
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4519).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.