Activă Plătitor TVA CARAŞ-SEVERIN

LARISA CODRUTA SRL

CUI
33868862
Reg. Comerț
J2014000525115
Înregistrată
04.12.2014
Sediu social JUD. CARAŞ-SEVERIN, SAT TIROL COM. DOCLIN, TIROL, NR.148A, cod poștal 327177
-2.07
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Caraş-Severin
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4711
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
11 ani (din 04.12.2014)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
757.137 RON
▼ 1% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-42.174 RON
▼ 19% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0153 k306 k459 k612 k765 k2021 · Cifră de afaceri: 657.355 RON2022 · Cifră de afaceri: 681.625 RON2023 · Cifră de afaceri: 722.588 RON2024 · Cifră de afaceri: 764.811 RON2025 · Cifră de afaceri: 757.137 RON2021 · Profit: 26.060 RON2022 · Profit: 14.433 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 41.454 RON2022 · Datorii: 56.298 RON2023 · Datorii: 148.989 RON2024 · Datorii: 244.918 RON2025 · Datorii: 193.440 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

LARISA CODRUTA SRL a avut o cifră de afaceri de 757.137 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 757.137 764.811 722.588 681.625 657.355
Profit net 0 0 0 14.433 26.060
Capitaluri proprii -42.174 -35.298 15.791 39.246 98.495
Active totale 151.129 209.445 164.780 95.544 139.949
Datorii totale 193.440 244.918 148.989 56.298 41.454
Număr mediu salariați 3 3 2 2 2

Analiză de risc — insolvență

-2.07
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4711).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.