Activă Plătitor TVA CLUJ

RED RAM INVEST SRL

CUI
33838705
Reg. Comerț
J2014003340124
Înregistrată
25.11.2014
Sediu social JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR NICOLAE TITULESCU, NR.14, BL.P6, SC.1, ET.4, AP.25
10.04
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6310
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
11 ani (din 25.11.2014)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
318.864 RON
▲ 144% vs 2024
Profit net
312.904 RON
▲ 1146% vs 2024
Capitaluri proprii
1.565.649 RON
▲ 15% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0408 k817 k1,2 mil1,6 mil2,0 mil2021 · Cifră de afaceri: 178.715 RON2022 · Cifră de afaceri: 494.095 RON2023 · Cifră de afaceri: 778.322 RON2024 · Cifră de afaceri: 130.465 RON2025 · Cifră de afaceri: 318.864 RON2021 · Profit: 151.867 RON2022 · Profit: 426.051 RON2023 · Profit: 658.509 RON2024 · Profit: 25.122 RON2025 · Profit: 312.904 RON2021 · Datorii: 2.042.169 RON2022 · Datorii: 828.324 RON2023 · Datorii: 538.657 RON2024 · Datorii: 407.736 RON2025 · Datorii: 473.626 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

RED RAM INVEST SRL a avut o cifră de afaceri de 318.864 RON în 2025, cu un profit net de 312.904 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 318.864 130.465 778.322 494.095 178.715
Profit net 312.904 25.122 658.509 426.051 151.867
Capitaluri proprii 1.565.649 1.363.856 1.338.735 680.226 254.175
Active totale 2.038.196 1.771.592 1.877.392 1.508.367 2.296.161
Datorii totale 473.626 407.736 538.657 828.324 2.042.169
Număr mediu salariați 1 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

10.04
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6310).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.