Activă IAŞI

TMRG SRL

CUI
33829286
Reg. Comerț
J2014001772222
Înregistrată
21.11.2014
Sediu social JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. TABACULUI, NR.63, BL.W1, SC.A, ET.2, AP.11, cod poștal 700446
-18.43
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4932
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
11 ani (din 21.11.2014)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
25.972 RON
▼ 52% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
-6.909 RON
▼ 76% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

013 k26 k40 k53 k66 k2021 · Cifră de afaceri: 65.868 RON2022 · Cifră de afaceri: 64.504 RON2023 · Cifră de afaceri: 28.011 RON2024 · Cifră de afaceri: 54.614 RON2025 · Cifră de afaceri: 25.972 RON2021 · Profit: 4.861 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 1.480 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 27.217 RON2022 · Datorii: 20.652 RON2023 · Datorii: 8.026 RON2024 · Datorii: 8.722 RON2025 · Datorii: 9.475 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

TMRG SRL a avut o cifră de afaceri de 25.972 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 25.972 54.614 28.011 64.504 65.868
Profit net 0 1.480 0 0 4.861
Capitaluri proprii -6.909 -3.921 -5.401 31.105 40.597
Active totale 2.566 4.801 2.625 51.757 67.814
Datorii totale 9.475 8.722 8.026 20.652 27.217
Număr mediu salariați 0 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

-18.43
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4932).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.