Activă IAŞI

PAUL TEXTIL SRL

CUI
33829251
Reg. Comerț
J2014001773223
Înregistrată
21.11.2014
Sediu social JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. SF. SAVA, NR.18, cod poștal 700073
-4.99
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4771
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
11 ani (din 21.11.2014)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
40.830 RON
▼ 64% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-11.471 RON
▼ 25% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

028 k56 k84 k112 k140 k2021 · Cifră de afaceri: 136.740 RON2022 · Cifră de afaceri: 139.560 RON2023 · Cifră de afaceri: 129.858 RON2024 · Cifră de afaceri: 113.300 RON2025 · Cifră de afaceri: 40.830 RON2021 · Profit: 18.018 RON2022 · Profit: 10.487 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 15.563 RON2022 · Datorii: 118.255 RON2023 · Datorii: 25.057 RON2024 · Datorii: 29.518 RON2025 · Datorii: 27.986 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

PAUL TEXTIL SRL a avut o cifră de afaceri de 40.830 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 40.830 113.300 129.858 139.560 136.740
Profit net 0 0 0 10.487 18.018
Capitaluri proprii -11.471 -9.170 774 10.986 110.499
Active totale 16.515 20.348 25.831 129.241 126.062
Datorii totale 27.986 29.518 25.057 118.255 15.563
Număr mediu salariați 0 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

-4.99
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4771).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.