Activă TIMIŞ

PC2 ELEC SYSTEMS S.R.L.

CUI
33804788
Reg. Comerț
J35/629/2021
Înregistrată
14.11.2014
Sediu social JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. PALANCA, NR.2, CORP B, AP.6, cod poștal 300048
-24.84
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
3109
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
11 ani (din 14.11.2014)

Date financiare 2020

Cifră de afaceri netă
0 RON
▼ 100% vs 2019
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-106.329 RON
▼ 3727% vs 2019
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2019

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

087 k174 k261 k348 k435 k2016 · Cifră de afaceri: 8.425 RON2017 · Cifră de afaceri: 435.216 RON2018 · Cifră de afaceri: 212.309 RON2019 · Cifră de afaceri: 1.600 RON2020 · Cifră de afaceri: 0 RON2016 · Profit: 0 RON2017 · Profit: 287.987 RON2018 · Profit: 0 RON2019 · Profit: 0 RON2020 · Profit: 0 RON2016 · Datorii: 173.694 RON2017 · Datorii: 70.586 RON2018 · Datorii: 128.082 RON2019 · Datorii: 161.330 RON2020 · Datorii: 135.373 RON20162017201820192020
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

PC2 ELEC SYSTEMS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2020, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20202019201820172016
Cifră de afaceri netă 0 1.600 212.309 435.216 8.425
Profit net 0 0 0 287.987 0
Capitaluri proprii -106.329 2.932 86.005 223.426 -64.561
Active totale 29.044 164.262 214.087 294.012 109.133
Datorii totale 135.373 161.330 128.082 70.586 173.694
Număr mediu salariați 1 1 3 5 8

Analiză de risc — insolvență

-24.84
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2020. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 3109).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.