Activă CARAŞ-SEVERIN

RAFA AFTER CLUB SRL

CUI
33784524
Reg. Comerț
J11/488/2014
Înregistrată
10.11.2014
Sediu social JUD. CARAŞ-SEVERIN, MUN. CARANSEBEŞ, CAL. SEVERINULUI, NR.174, cod poștal 325400
8.72
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Caransebeş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5630
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
11 ani (din 10.11.2014)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
370.691 RON
▲ 142% vs 2024
Profit net
23.729 RON
Capitaluri proprii
313.325 RON
▲ 8% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▲ 50% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

074 k148 k222 k297 k371 k2021 · Cifră de afaceri: 140.927 RON2022 · Cifră de afaceri: 153.636 RON2023 · Cifră de afaceri: 218.264 RON2024 · Cifră de afaceri: 153.099 RON2025 · Cifră de afaceri: 370.691 RON2021 · Profit: 4.190 RON2022 · Profit: 2.893 RON2023 · Profit: 51.173 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 23.729 RON2021 · Datorii: 118.479 RON2022 · Datorii: 96.715 RON2023 · Datorii: 40.446 RON2024 · Datorii: 75.056 RON2025 · Datorii: 102.485 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

RAFA AFTER CLUB SRL a avut o cifră de afaceri de 370.691 RON în 2025, cu un profit net de 23.729 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 370.691 153.099 218.264 153.636 140.927
Profit net 23.729 0 51.173 2.893 4.190
Capitaluri proprii 313.325 289.596 335.833 284.660 281.767
Active totale 415.810 364.652 376.279 381.375 400.246
Datorii totale 102.485 75.056 40.446 96.715 118.479
Număr mediu salariați 3 2 2 2 2

Analiză de risc — insolvență

8.72
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5630).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.