Activă ARGEŞ

RECA STAR CONCEPT SRL

CUI
33775704
Reg. Comerț
J2014001438030
Înregistrată
06.11.2014
Sediu social JUD. ARGEŞ, MUN. PITEŞTI, STR. EXERCIŢIU, NR.26, BL.PS8, SC.A, ET.P, AP.2
0.48
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4771
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
12 ani (din 06.11.2014)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
325.623 RON
▲ 46% vs 2024
Profit net
4.312 RON
Capitaluri proprii
3.410 RON
▲ 102% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

065 k130 k195 k260 k326 k2021 · Cifră de afaceri: 191.873 RON2022 · Cifră de afaceri: 206.309 RON2023 · Cifră de afaceri: 198.578 RON2024 · Cifră de afaceri: 222.809 RON2025 · Cifră de afaceri: 325.623 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 4.312 RON2021 · Datorii: 175.837 RON2022 · Datorii: 139.359 RON2023 · Datorii: 210.364 RON2024 · Datorii: 291.799 RON2025 · Datorii: 139.725 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

RECA STAR CONCEPT SRL a avut o cifră de afaceri de 325.623 RON în 2025, cu un profit net de 4.312 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 325.623 222.809 198.578 206.309 191.873
Profit net 4.312 0 0 0 0
Capitaluri proprii 3.410 -155.902 -116.685 -90.037 -123.149
Active totale 143.135 135.897 93.679 49.322 52.688
Datorii totale 139.725 291.799 210.364 139.359 175.837
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

0.48
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4771).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.