Activă TIMIŞ

OPEN EXPO TWO SRL

CUI
33739043
Reg. Comerț
J2014002440359
Înregistrată
28.10.2014
Sediu social JUD. TIMIŞ, ORŞ. JIMBOLIA, STR. EMERICH BARTZER, NR.16A, CAMERA 4, cod poștal 305400
9.15
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Jimbolia
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8230
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
12 ani (din 28.10.2014)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
314.311 RON
▲ 13% vs 2024
Profit net
46.366 RON
▲ 95% vs 2024
Capitaluri proprii
64.242 RON
▲ 259% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

063 k126 k189 k251 k314 k2021 · Cifră de afaceri: 280.139 RON2022 · Cifră de afaceri: 291.981 RON2023 · Cifră de afaceri: 292.294 RON2024 · Cifră de afaceri: 277.360 RON2025 · Cifră de afaceri: 314.311 RON2021 · Profit: 34.386 RON2022 · Profit: 16.485 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 23.720 RON2025 · Profit: 46.366 RON2021 · Datorii: 81.258 RON2022 · Datorii: 87.374 RON2023 · Datorii: 49.542 RON2024 · Datorii: 26.881 RON2025 · Datorii: 49.393 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

OPEN EXPO TWO SRL a avut o cifră de afaceri de 314.311 RON în 2025, cu un profit net de 46.366 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 314.311 277.360 292.294 291.981 280.139
Profit net 46.366 23.720 0 16.485 34.386
Capitaluri proprii 64.242 17.876 -5.844 34.631 18.146
Active totale 113.635 44.757 43.698 122.005 99.404
Datorii totale 49.393 26.881 49.542 87.374 81.258
Număr mediu salariați 0 0 0 1 1

Analiză de risc — insolvență

9.15
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8230).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.