Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

ATLETIC STAFF SRL

CUI
33716252
Reg. Comerț
J2014012180407
Înregistrată
21.10.2014
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, BLD FERDINAND I, NR.44, PARTER, cod poștal 21392
11.69
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4771
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
12 ani (din 21.10.2014)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
343.250 RON
▼ 55% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
752.948 RON
▼ 8% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▼ 67% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0210 k420 k630 k840 k1,1 mil2021 · Cifră de afaceri: 766.872 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.036.905 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.050.270 RON2024 · Cifră de afaceri: 756.684 RON2025 · Cifră de afaceri: 343.250 RON2021 · Profit: 516.841 RON2022 · Profit: 718.568 RON2023 · Profit: 625.784 RON2024 · Profit: 191.820 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 12.820 RON2022 · Datorii: 76.507 RON2023 · Datorii: 554.545 RON2024 · Datorii: 67.916 RON2025 · Datorii: 129.672 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ATLETIC STAFF SRL a avut o cifră de afaceri de 343.250 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 343.250 756.684 1.050.270 1.036.905 766.872
Profit net 0 191.820 625.784 718.568 516.841
Capitaluri proprii 752.948 817.816 625.996 1.792.612 1.074.044
Active totale 882.620 885.732 1.153.365 1.869.119 1.086.864
Datorii totale 129.672 67.916 554.545 76.507 12.820
Număr mediu salariați 1 3 3 3 3

Analiză de risc — insolvență

11.69
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4771).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.