Activă BACĂU

CLĂDIREA GENERAL MANAGEMENT SRL

CUI
33679162
Reg. Comerț
J04/942/2014
Înregistrată
10.10.2014
Sediu social JUD. BACĂU, MUN. BACĂU, STR. ENERGIEI, NR.36, BIROUL NR.2, BL.36, SC.B, ET.PARTER, cod poștal 600240
-0.31
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6832
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON SI STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
12 ani (din 10.10.2014)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
15.119 RON
▼ 49% vs 2024
Profit net
7.744 RON
▼ 41% vs 2024
Capitaluri proprii
-17.395 RON
▲ 5% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

038 k76 k114 k152 k190 k2021 · Cifră de afaceri: 92.086 RON2022 · Cifră de afaceri: 25.680 RON2023 · Cifră de afaceri: 21.278 RON2024 · Cifră de afaceri: 29.856 RON2025 · Cifră de afaceri: 15.119 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 11.168 RON2024 · Profit: 13.063 RON2025 · Profit: 7.744 RON2021 · Datorii: 173.700 RON2022 · Datorii: 171.771 RON2023 · Datorii: 171.147 RON2024 · Datorii: 176.201 RON2025 · Datorii: 190.141 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CLĂDIREA GENERAL MANAGEMENT SRL a avut o cifră de afaceri de 15.119 RON în 2025, cu un profit net de 7.744 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 15.119 29.856 21.278 25.680 92.086
Profit net 7.744 13.063 11.168 0 0
Capitaluri proprii -17.395 -18.405 -31.469 -42.636 -13.872
Active totale 172.746 157.796 139.678 129.135 159.828
Datorii totale 190.141 176.201 171.147 171.771 173.700
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

-0.31
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6832).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.