Activă MARAMUREŞ

DRAWDE TAXI SRL

CUI
33660496
Reg. Comerț
J2014000935244
Înregistrată
06.10.2014
Sediu social JUD. MARAMUREŞ, MUN. BAIA MARE, BLD. REGELE MIHAI I, NR.34, ET.4, AP.19, cod poștal 430052
4.82
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4933
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
12 ani (din 06.10.2014)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
178.816 RON
▼ 11% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
234.322 RON
▼ 6% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

047 k94 k140 k187 k234 k2021 · Cifră de afaceri: 131.904 RON2022 · Cifră de afaceri: 199.503 RON2023 · Cifră de afaceri: 149.968 RON2024 · Cifră de afaceri: 202.005 RON2025 · Cifră de afaceri: 178.816 RON2021 · Profit: 60.222 RON2022 · Profit: 93.637 RON2023 · Profit: 1.666 RON2024 · Profit: 253 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 75.982 RON2022 · Datorii: 62.970 RON2023 · Datorii: 234.084 RON2024 · Datorii: 135.773 RON2025 · Datorii: 193.853 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DRAWDE TAXI SRL a avut o cifră de afaceri de 178.816 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 178.816 202.005 149.968 199.503 131.904
Profit net 0 253 1.666 93.637 60.222
Capitaluri proprii 234.322 248.484 248.231 246.565 152.928
Active totale 422.510 378.889 476.814 307.649 227.852
Datorii totale 193.853 135.773 234.084 62.970 75.982
Număr mediu salariați 1 1 2 1 1

Analiză de risc — insolvență

4.82
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4933).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.