Activă DOLJ

COSTACHE COSTY TAXI SRL

CUI
33659661
Reg. Comerț
J16/1564/2014
Înregistrată
06.10.2014
Sediu social JUD. DOLJ, MUN. CRAIOVA, STR. DR. CONSTANTIN ANGELESCU, NR.9, BL.V25, SC.1, AP.5
-3.10
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dolj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4932
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
12 ani (din 06.10.2014)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
69.739 RON
▲ 5% vs 2024
Profit net
1.103 RON
Capitaluri proprii
-15.579 RON
▲ 7% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

014 k28 k42 k56 k70 k2021 · Cifră de afaceri: 66.928 RON2022 · Cifră de afaceri: 59.480 RON2023 · Cifră de afaceri: 62.864 RON2024 · Cifră de afaceri: 66.545 RON2025 · Cifră de afaceri: 69.739 RON2021 · Profit: 29.909 RON2022 · Profit: 10.568 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 1.103 RON2021 · Datorii: 767 RON2022 · Datorii: 55.496 RON2023 · Datorii: 66.820 RON2024 · Datorii: 61.239 RON2025 · Datorii: 48.557 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

COSTACHE COSTY TAXI SRL a avut o cifră de afaceri de 69.739 RON în 2025, cu un profit net de 1.103 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 69.739 66.545 62.864 59.480 66.928
Profit net 1.103 0 0 10.568 29.909
Capitaluri proprii -15.579 -16.682 -8.952 12.990 32.422
Active totale 32.978 44.557 57.868 68.486 33.189
Datorii totale 48.557 61.239 66.820 55.496 767
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

-3.10
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4932).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.